Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

2014.gada 29. novembrī dzīvnieku patversmē „Ulubele” norisinājusies lielā talka!

29. novembrī dzīvnieku patversmē „Ulubele”, Stopiņu novada Līčos, visas dienas garumā talciniekiem bija lieliska iespēja redzēt un pašiem pielikt roku patversmes teritorijas labiekārtošanā, sakārtošanā un ieziemošanā. Tāpat katram bija iespēja veikt dažādus darbus, lai savā mājiņā, ko izveidoja, restaurēja un atveda Rīgas Amatniecības vidusskolas skolnieki un pedagogi, sāktu dzīvot Jāzeps ar savu mīluli Reksu.
Mazajiem talciniekiem, pie kuriem gudrā un mīļā suņu dāma Reksa bija viesojusies Ulubeles Cilvēcības stundās, šī bija mīļa un sirsnīga atkalredzēšanās.

 

Bērnus ar atraktīvu priekšnesumu priecēja Vladas Akimovas agility šova četrkājaino komanda.
Ne tikai mazie, bet arī pieaugušie ar lielu aizrautību un prieku piedalījās eglīšu rotājumu izgatavošanas darbnīcā.

 

 

Pēcpusdienā, baudot siltu zupu un pīrāgus, Līču brīvprātīgie palīgi apsprieda un dalījās ar dienas laikā padarītajiem darbiem.
 

Klātesošie tika iepazīstināti ar projekta „Atbildīgs, izglītots, iesaistīts” aktivitātēm un iespējām tajās piedalīties, tādējādi turpmākos20 mēnešus ļaujot Ulubeles komandai piesaistīt brīvprātīgos no dažādām sociālajām grupām - sociālās atstumtības riskam pakļautos bērnus, jauniešus un ģimenes ar bērniem, kā arī vardarbību veikušos un no vardarbības cietušos jauniešus.
 

Ja Tev ir vēlme palīdzēt pamestajiem dzīvniekiem un esi gatavs tam ziedot savu laiku, strādājot brīvprātīgo darbu, esi laipni aicināts mūsu pulkā! Tev būs unikāla iespēja piedalīties dažādos, interesantos, Ulubeles organizētos pasākumos, tikties ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem un iegūt jaunus draugus, ne tikai divkājainos, bet arī četrkājainos.

 

Lai iegūtu detalizētāku informāciju par pasākumiem un vienotos par patversmes apmeklējumu, sazinies ar Ulubeles komandu pa tālruni: 27863333, e-pastu: pasakumi@ulubele.org vai aizpildot anketu: http://www.ulubele.org/eez/.


Tiekamies!


Projekts Nr.2013.EEZ/PP/1/MAC/020/047 „Atbildīgs, izglītots, iesaistīts” tiek īstenots EEZ finanšu instrumenta programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „NVO projektu programma ietvaros” . Projekta mērķis ir sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu, jauniešu, ģimeņu ar bērniem, vardarbību veikušo jauniešu, no vardarbības cietušo personu iesaistīšana, izmantojot inovatīvo pasākumu kopumu – sabiedrisko dzīvnieku aizsardzības inspektoru kustības izveidi Latvijā, veidojot apmācības programmu un veicot praktisku brīvprātīgo darbu.

 

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
www.ulubele.org / www.eeagrants.org

 

Ar cieņu,
Sandija Zeltiņa
Projektu koordinatore

Latvijas Sarkanais Krusts
Šarlotes iela 1D
Rīga, Latvija, LV - 1001
Tālr.: +371 67686312

www.redcross.lv

Atpakaļ