Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Tieslietu ministrija aicina uz ATVĒRTO DURVJU DIENU

Tieslietu ministrija aicina uz ATVĒRTO DURVJU DIENU - Mārupes jauniešu portāls

Tieslietu ministrija aicina uz ATVĒRTO DURVJU DIENU

Pasākuma plānotais saturs: Komandu orientēšanās spēle “Temīdas skrējiens” 9.-12.klašu skolēniem.

Dalībnieki tiks sagaidīti Tieslietu ministrijā plkst.11.00 un iepazīstināti ar Tieslietu ministrijas darbu, kā arī sabiedrības līdzdalības iespējām. Atraktīvā orientēšanās spēlē komandas apmeklēs vairākus “kontrolpunktus” – Tieslietu ministriju, Valsts valodas centru, Datu valsts inspekciju, Uzņēmumu reģistru un Valsts probācijas dienestu, kur iepazīsies ar tieslietu sistēmas iestāžu darbu un funkcijām. Orientēšanās spēles ilgums – aptuveni 2 stundas. “Temīdas skrējiena” noslēgums – Tieslietu ministrijā, kur apbalvosim spēles dalībniekus – gan ātrākos skrējējus, gan attapīgākos un uzmanīgākos klausītājus.

Adrese: Tieslietu ministrija, Brīvības bulvāris 36 (ieeja no Tērbatas ielas), Rīga

Kontaktpersona: Lana Ivulāne, Komunikāciju un tehniskā nodrošinājuma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste. Tālr. 67036738, e-pasts lana.ivulane@tm.gov.lv

Norises laiks: 11:00-14:00

Pieteikšanās: Iepriekš obligāti jāpiesakās, sūtot apmeklētāju sarakstu e-pastā lana.ivulane@tm.gov.lv līdz 20.septembrim.

Apmeklējot Tieslietu ministriju, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), kas pie ieejas jāuzrāda apsardzes darbiniekam.

Atpakaļ