Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Nākamnedēļ atklās jauniešu reemigrācijas programmu "Darbs valsts pārvaldē"

Nākamnedēļ, 19,janvārī, ar diskusiju tiks atklāta jauniešu reemigrācijas programma "Darbs valsts pārvaldē", aģentūru LETA informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

 

Diskusijas sākumā Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane klātesošos iepazīstinās ar reemigrācijas programmas mērķiem un pieteikšanās nosacījumiem. Pēc tam sekos diskusija, kuras mērķis būs uzklausīt ekspertu viedokļus par Latvijas jauniešu motivāciju aizbraukt uz ārzemēm un izvēli atgriezties vai neatgriezties mājās.

 

Uz diskusiju aicināta Anglijā izglītību ieguvusi jauniete, kas jau vairāk nekā gadu strādā Rīgas domē, speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Pēteris Kārlis Elferts, kā arī emigrācijas jautājumu pētniece Ilze Šūpule.

 

Reemigrācijas programmas laikā desmit jauniešiem, kuri augstāko izglītību ieguvuši ārzemēs, līdz gada beigām būs iespēja praktizēties valsts pārvaldē dažādās jomās. Valsts kancelejas direktore norāda, ka saistībā ar reemigrācijas plānu Valsts kanceleja ir izpētījusi, kādās jomās valsts pārvaldē ir grūti piesaistīt augsta līmeņa speciālistus.

 

Pieteikšanās programmai sāksies no 19.janvāra, un tā ilgs līdz 22.februārim. Plašāka informācija par programmu būs pieejama no 19.janvāra.

Atpakaļ