Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

"Prakse.lv" aicina skolēnus piedalīties konkursā "Zinošākā skola darba tirgū"

Lielākais karjeras un izglītības portāls Prakse.lv piedāvā iespēju iepazīt Latvijas uzņēmumus un pielaikot vairāk nekā 210 profesijas Virtuālajā praksē. Virtuālā prakse ir veids, kā iepazīt darba vidi Latvijas uzņēmumos, iemēģināt roku dažādās profesijās un saprast, kas ir jaunieša sapņu profesija reālā vidē. Virtuālajā praksē jautājumu, bilžu un video formātā tiek simulētas reālas situācijas no uzņēmumu darba ikdienas, kurās jauniešiem ir jāpielieto skolā iegūtās zināšanas un analītiskās, radošās un komunikācijas prasmes.

 

Lai veicinātu skolēnu izpratni par dažādām profesijām un palīdzētu jauniešiem izdarīt pareizo profesijas izvēli, Prakse.lv jau otro gadu sadarbībā ar Statoil Fuel&Retail Latvia un šogad ar AHHAA zinātnes centru rīko konkursu skolēniem "Zinošākā skola darba tirgū". Konkursa ietvaros katrs jaunietis, kas atbild pareizi uz darba devēju sagatavotiem jautājumiem, saņem punktus, kas visai skolai tiek summēti. Skola, kas Virtuālajā praksē iegūs visvairāk punktus līdz 31.01.2015. ne tikai iegūs "Zinošākās skolas darba tirgū 2014" titulu, bet arī 30 cilvēku sastāvā dosies ceļojumā uz uz AHHAA zinātnes centru Tartu.

 

2013.gada zinošākās skolas Kuldīgas V.Plūdoņa ģimnāzijas skolēni atzīst, ka "pildot darba devēju uzdevumus, sapratām, ko īsti nozīmē strādāt komandā un uzzinājām par profesijām un prasmēm, par kurām iepriekš pat nenojautām. Turklāt Virtuālā prakse deva ieskatu noteiktās nozarēs un ko tās piedāvā jauniešiem."

 

Plašāka informācija par konkursa noteikumiem: www.prakse.lv

 

Par Prakse.lv:

Prakse.lv ir lielākais izglītības un karjeras portāls Latvijā. Tā ir platforma, kurā 67 500 reģistrēto jauniešu sazinās ar vairāk nekā 3200 uzņēmumiem, valsts iestādēm, nevalstiskajām organizācijām un mācību iestādēm, lai kopīgi vienotos par prakses, brīvprātīgā un darba iespējām. Portālā iespējams iepazīties ar profesijām un darba devēju novērtētākajām studiju programmām, kā arī izmēģināt darba iespējas virtuāli Virtuālajā praksē. Virtuālo praksi atbalsta Statoil Fuel&Retail Latvia. Portāla mērķis ir sekmēt jauniešu karjeras veidošanos. Portāla īpašnieks ir SIA Prakse.lv.

 

Papildu informācija:

Annemarī Šperliņa

22029481,

anne@prakse.lv

Atpakaļ