Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Akcija “Šodien laukos”

Akcija “Šodien laukos” - Mārupes jauniešu portāls

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs š.g. februārī aizsāka akciju “Šodien laukos”. Akcija norisinās portālu facebook.com un draugiem.lv lapās “Šodien laukos” un tajā aicināti piedalīties skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem.

 

Akcijas ietvaros visa gada garumā tiks organizēti ikmēneša lielie konkursi un lapu saturu veidos saistoša informācija par procesiem dabā, par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm un citiem ar vidi saistītiem jautājumiem. Gada nogalē, novembrī, aktīvākie konkursa dalībnieki saņems balvas – planšetdatorus vai, klases ekskursiju 1000 eiro vērtībā!

 

 

 

Dalībnieki var startēt gan individuāli, gan kopā ar visu klasi vai interešu izglītības kolektīvu, tāpēc aicinām jauniešu līderus aktīvi līdzdarboties un mudināt jauniešus iesaistīties!

 

Jau februārī tika izsludināta pirmā mēneša tēma - “PA PĒDĀM”- un konkursa uzdevums – izveidot fotostāstu no 5 pašu fotografētām fotogrāfijām saistībā ar mēneša tēmu.

 

1.uzdevuma izpildes termiņš ir 7.marts.

 

Aicinām iepazīties ar detalizētu konkursa ideju un pieteikt savas klases vai skolēnu dalību konkursā jau šomēnes!

 

Ar detalizētu informāciju var iepazīties:
• Valsts lauku tīkla mājaslapā (pieejams konkursa nolikums un pieteikuma anketas) - http://laukutikls.lv/nozaru-apakssadalas/skolas
• Konkursa oficiālajās lapās –
www.draugiem.lv/sodienlaukos
www.facebook.com/sodienlaukos

 

Papildus jautājumus var uzdot konkursa organizatoriem, rakstot uz e-pastu sodienlaukos@llkc.lv

Atpakaļ