Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Biķernieku trasē bez maksas var apgūt drošu autobraukšanu

Biķernieku trasē bez maksas var apgūt drošu autobraukšanu - Mārupes jauniešu portāls

No pirmdienas, 19.janvāra, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) Biķernieku trasē (BKSB) piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas jebkuram interesentam.
 

Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums par auto riepu stāvokli, to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam.

 

„Tas nebūs izklaides brauciens, bet noderīga un praktiska informācija jebkuram autovadītājam, lai spētu uz ceļa izšķirošā brīdī pieņemt pareizo lēmumu,” sacīja drošas braukšanas eksperts Normunds Lagzdiņš.

 

Autovadītāji nodarbībās varēs pārbaudīt savas braukšanas prasmes un iemaņas, kā arī sava automobiļa un tā riepu uzvedību mainīgos ziemas laika apstākļos. Nodarbības ilgums būs viena stunda. Tās notiks visas nedēļas garumā no pirmdienas līdz sestdienai. 19.-21.janvārī no 14:00 līdz 19:00, 22. un 23.janvārī no 16:00 līdz 19:00, savukārt 24.janvārī no 12:00 līdz 18:00.

 

Pieteikšanās darba dienās (9:00-17:00) pa tālruni 67025800 vai e-pastu info@bksb.lv. Dalībnieku reģistrācija notiks pie BKSB biroja, S.Eizenšteina ielā 2, savukārt iebraukšana trasē pa 8.vārtiem.

 

Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA). Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un apģērbā.

Atpakaļ