Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Iespēja iegūt līdz pat EUR 7500 lielu finansējumu savas idejas realizācijai

Iespēja iegūt līdz pat EUR 7500 lielu finansējumu savas idejas realizācijai - Mārupes jauniešu portāls

Uzņēmīgais, mērķtiecīgais un talantīgais jaunieti, ja Tev ir radusies projekta ideja, tādās jomās kā izglītība, zinātne, kultūra, māksla, sports vai vide, bet Tev trūkst finansējuma tās realizācijai, tad šī iespēja ir domāta tieši Tev!

Ik mēnesi Tev ir iespējai iesniegt savu radošo projekta ideju labdarības projekta LabieDarbi.lv projektu konkursā, lai veiksmes gadījumā, publiskā interneta balsojuma ietvaros, cīnītos par iespēju saņemt līdz pat EUR 7500 lielu finansējumu no SMScredit.lv savu mērķu realizācijai.
 

Projektu pieteikumi tiek gaidīti līdz katra mēneša 25. datumam, un tie tiek izvērtēti divās kārtās. Pirmajā kārtā projektus vērtē žūrija, kura no visiem mēneša laikā iesūtītajiem projektiem atlasa 15. labākos, kuriem tiek dota iespēja piedalīties otrajā projektu konkursa kārtā – ikmēneša publiskajā interneta balsojumā, kurā ikviens interesents, balsojot balsošanas platformās projekta mājas lapā www.LabieDarbi.lv, kā arī portālos Draugiem.lv un Inbox.lv, var paust savu atbalstu tīkamākajam projektam vai idejai, tādejādi tuvinot to vēlamā finansējuma saņemšanai no SMScredit.lv.
LabieDarbi.lv ir unikāls projekts tieši ar to, ka tas ir publisks projektu konkurss, kurā iespēja piedalīties un līdzdarboties ir dota ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Tajā praktiski nav nekādu ierobežojumu.
LabieDarbi.lv projektu konkursa nolikums pieejam šeit: www.LabieDarbi.lv, bet pieteikuma formu projektu iesniegšanai var atrast šeit: www.LabieDarbi.lv/iesniedz-projektu/
Mācības ārzemēs, braucieni uz starptautiskiem festivāliem, sporta un atpūtas laukumu labiekārtošana, filmu uzņemšana, profesijas apguve, sporta inventārs, koru un deju kolektīvu tērpi – šī ir tikai daļa no vairāk kā 200 projektiem, kuri ar SMScredit.lv atbalstu realizēti LabieDarbi.lv nepilno 4 gadu pastāvēšanas laikā! Realizēto projektu kartē varat iepazīties ar visiem līdz šim īstenotajiem projektiem: http://www.labiedarbi.lv/LabieDarbi.lv_karte/
 

Nevilcinies ne mirkli – šis ir īstais laiks, lai realizētu savu ideju!
LabieDarbi.lv – atbalsts, kas palīdz labai domai īstenoties!

Papildus informācija:
www.labiedarbi.lv
www.draugiem.lv/special/labiedarbi/
twitter.com/LabieDarbi
www.facebook.com/LabieDarbi.lv
www.labiedarbi.inbox.lv

Atpakaļ