Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Mārupes Jauniešu Lasītāju Klubiņš pulcē lasīt mīlētājus!

Mārupes Jauniešu Lasītāju Klubiņš pulcē lasīt mīlētājus! - Mārupes jauniešu portāls

 

Jau otro reizi Mārupes novada Lasītāju klubiņš Mazcenas bibliotēkā pulcēja 9 lasītmīlošus un lasītgribošus jauniešus. Dažāda vecuma grāmatmīļi bija atbraukuši no dažādiem Rīgas un Pierīgas nostūriem, lai patīkamā gaisotnē lietderīgi pavadītu laiku.

Sēžot superērtajos bibliotēkas pufos ar tējas tasi un siera cepumu rokā, aktīvi iesaistījāmies diskusijās par un ap grāmatām. Viena vareni jautra un aizraujoša diskusija izvērtās par iepriekšējā tikšanās reizē no "Diskusiju vācelītes" izvilkto tēmu- grāmatu un filmu ietekme uz cilvēku domāšanu un rīcību. Runāšana aizgāja tiktāl, ka nedaudz sanāca pat parunāt par Medicīnas muzeju. Izstaipot kājas, uzspēlējām grāmatu Alias - spēli, kurā jāmin grāmatu nosaukumi un autori.

Pēc tam diskusija spraigi noritēja par visiem kopīgi izlasīto un daudzu cilvēku iecienīto "Svina garšu", ko sarakstījis Māris Bērziņš.

Diskusija izvērtās tik ļoti interesanta, ka laika, lai visu izrunātu, nepietika, un vajadzēja jau skriet uz autobusu, tāpēc arī lielā kopbilde pie grāmatu plauktiem izpalika. Tā vietā, stāvot pieturā un gaidot autobusu, spontāni izdomājām uztaisīt piemiņai pašiņu.

             

Nodaļas beigās izlozējām grāmatas, par ko runāsim nākamajā tikšanās reizē. Viena no tām - ,,Trīspadsmitais stāsts", ko sarakstījusi D. Seterfīlda,  kā arī čaklākiem lasītājiem ir arī otrā grāmata, kura pieejama tikai angļu valodā- "Chain reaction" (autore- Simone Elkeles). Viena no diskusiju tēmām, kura tiks pārrunāta Lasītāju klubiņa nākamajā tikšanās reizē ir ,,Grāmatu varoņi masu mēdijos".

            Ja arī tev ik pa laikam patīk palasīt kādu grāmatu, droši pievienojies mums 3. tikšanās reizē, lai kopīgi veidotu diskusijas un interesanti pavadītu laiku! Lai grāmatu un piedzīvojumu nekad netrūkst, un uz tikšanos 3.nodaļā!

 

Rakstu sagatavoja: Oļesja Meteļica

 

Atpakaļ