Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Mārupes novada jaunieši no Jauniešu domes piedalījās jauniešu projekta „Solis līdz sapnim” orientēšanās sacensībās

Mārupes novada jaunieši no Jauniešu domes piedalījās jauniešu projekta „Solis līdz sapnim” orientēšanās sacensībās - Mārupes jauniešu portāls

 

27.maijā Mārupes novada jaunieši no Jauniešu domes devās uz Olaini, lai piedalītos jauniešu projekta „Solis līdz sapnim” orientēšanās sacensības, kuru mērķis bija iepazīt un saliedēt jauniešu organizācijas, pētot Olaini un tās apkārtni. Uz pasākumu ieradās jaunieši no Olaines, Mārupes un Iecavas novadiem.

Pēc pēdējā uzdevuma jaunieši ar savām komandām devās uz orientēšanos sacensību „Solis līdz sapnim” vietu kempingā „Sapnīši”. Ierodoties tur, visi ieturēja gardu maltīti, jo fiziskās aktivitātes jau bija veicinājušas izsalkumu. Atpūtas laikā jaunieši izmantoja kempinga volejbola laukumu, kur, nu jau sadraudzējušies, uzspēlēja bumbu.

Dienas noslēgumā tika paziņoti rezultāti. Katrai novada jauniešu komandai, kas ieradās uz pasākumu, tika pasniegta pateicība par piedalīšanos pasākumā. Orientēšanās sacensībās „Solis līdz sapnim!” uzvarēja komanda “Smarzieši”, kuras sastāvā bija divi Mārupes novada Jauniešu domes pārstāvji. Uzvarētājiem tika pasniegti suvenīri no Olaines novada, pildspalvas un konfektes, kā arī bezalkoholiskais šampanietis „Mežezers”.

Uzvarētāju komanda SMARZIEŠI

Mārupes novada jaunieši orientēšanās sacensībās Olainē kopā ar projekta īstenotāju Ketiju Černiku

Atpakaļ