Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

MOTIVĀCIJAS DUŠA 2.tikšanās ir klāt!

MOTIVĀCIJAS DUŠA 2.tikšanās ir klāt! - Mārupes jauniešu portāls

 

MOTIVĀCIJAS DUŠA 2.tikšanās ir klāt!

18.maijā plkst. 17.00 tiekamies HERCOGS MĀRUPE, Vītiņu ielā 4!

Šajā tikšanās reizē plkst. 17.00 – 17.45 aicināti visi jaunieši, kuri jau ir sasnieguši 18 gadu vecumu un gatavojas doties uz vēlēšanām! Lekciju vadīs Edgars Muktupāvels (LJP)

Lekcijas tēma būs:

„Tava tuvākā iespēja savas dzīves vides uzlabošanai” (par nepieciešamību piedalīties pašvaldību vēlēšanās, kā pašvaldības var ietekmēt ikviena iedzīvotāja dzīvi, un kā pašvaldības darbu var ietekmēt vēlētāji); informācija par vēlēšanu norises kārtību, vēlētāju tiesībām un iespējām tajās piedalīties;

Jauniešu kā pilsoniski aktīvu sabiedrības locekļu loma Latvijas attīstībā (ko ikkatrs no mums var ietekmēt, darīt un iegūt esot pilsoniski aktīviem). Informācijas iegūšanas avoti un to uzticamība (par vēlēšanu kandidātiem, partijām);

Jauniešu personīgā motivācija dalībai vēlēšanās (kāpēc man tur ir jābūt?).

 

Plkst. 18.00 tiksimies ar Irmu Kalniņu, starptautiska mēroga speciālisti profesionālās etiķetes, komunikācijas un protokola jautājumos.

Etiķetes un protokola prakse iegūta, esot Latvijas vēstnieka kundzei Vašingtonā (ASV) laikā no 1993. līdz 2000. gadam. 2001. gadā Irma Kalniņa sāk vadīt profesionālās etiķetes apmācību nodarbības, vienlaikus attīstot filantropiju NVO centrā, Rīgā – ieviešot korporatīvās sociālās atbildības principu biznesa vidē, atbalstot no vardarbības cietušus bērnus un mātes Kids First Fund ietvaros, aktīvi darbojoties Latvijas Audžuģimeņu biedrībā un piedaloties on-line labdarības organizācijas ziedot.lv izveidē. Kalniņas kundze ir arī aktīva biedrības Amerikas Tirdzniecības Palāta Latvijā biedre.

Kopš 2005. gada Irma Kalniņa ir pasaules biznesa etiķetes, protokola un komunikācijas uzņēmuma SIA Irmas Kalniņas konsultācija dibinātāja un vadītāja. Kalniņas kundze aktīvi darbojas arī viesmīlības industrijā, apmācot prestižāko Latvijas viesnīcu un restorānu personālu. Kopš 2012. gada Irma Kalniņa ir docētāja slavenajā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kur pasniedz studentiem profesionālo etiķeti un skatuves uzvedības kultūru. 2014.gadā Kalniņas kundze tika uzaicināta vadīt lekcijas biznesa un starptautisko attiecību studentiem trijās elitārās Ķīnas augstskolās.

Atpakaļ