Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Notikusi Mārupes Jauniešu Lasītāju Klubiņa pirmā tikšanās

Notikusi Mārupes Jauniešu Lasītāju Klubiņa pirmā tikšanās - Mārupes jauniešu portāls

Šī gada 5.janvārī Mazcenas bibliotēkā tikās Mārupes Jauniešu Lasītāju Klubiņa pirmie biedri.

Jaunieši iepazīstināja ar sevi, saviem hobijiem un savu aizraušanos literatūras jomā. Katram ir savas intereses, kāds dod priekšroku romāniem, citu uzrunā detektīvi vai aizrauj fantastika. Ieradušies arī tādi, kuri līdz šim, priekšroku devuši žurnāliem, taču pievienojoties klubiņam vēlas izaicināt sevi iepazīt labu lasāmvielu. Ikvienam ir sava gaume tās izvēlē, tas padara kluba loku daudzveidīgāku un interesantāku.

Jaunieši tikšanās laikā anonīmi rakstīja savas idejas nākamajai lasāmvielai un diskusiju tēmai, tās attiecīgi ievietoja “Grāmatu krātuvē” un “Diskusiju krātuvē”.

Līdz 2.februārim būs jāizlasa pirmā izlozētā Māra Bērziņa grāmata “Svina garša”, savukārt, diskusijas būs par tēmu: “Grāmatu un ekranizēto filmu ietekme uz cilvēka domāšanu un rīcību”.

Pasākuma vadītāja, atkāpjoties no sarunām, iesaistīja jauniešus radošās aktivitātēs, kuras bija saistītas ar literatūru. Ja nu kādam šķitis, ka literatūra ir garlaicīga, tad, piedaloties šajās spēlēs, tika pierādīts pretējais. Vakars tika pavadīts izglītojošā, aizraujošā, jautrā un pozitīvā gaisotnē.

Tiekoties februārī biedri, baudot tēju un patīkamu atmosfēru, izteiks viedokli par grāmatu, sastaps domubiedrus vai uzskatu pretiniekus diskusijās.

Mārupes Jauniešu Dome aicina pievienoties jaunus biedrus nākamajā tikšanās reizē!

Atpakaļ